Though bosom friends miles apart, no distance if sharing a heart

Пандемія COVID-19 нині стала загальносвітовою бідою, але першими на собі її відчули жителі Китаю. Та завдяки безпрецедентним заходам, введеним урядом КНР, а також при допомозі світової спільноти китайські друзі на сьогодні досягли значних успіхів у приборканні коронавірусу.

А тепер вони, у свою чергу, самі допомагають багатьом країнам у боротьбі з цією жорсткою  пандемією. Допомога надається під гаслом, яке винесено в заголовок цієї статті:  “Though bosom friends miles apart, no distance if sharing a heart” – “Хоча добрі друзі  далеко один від одного, але відстань не має значення, якщо ділишся серцем”.

Наші колеги, друзі і партнери з Університету Нінгбо, який знаходиться на північному сході КНР, у місті Нінбо  провінції Чжецзян, також не лишились осторонь. На адресу КПІ ім. Сікорського вони надіслали 1000 захисних медичних масок, які були передані до адміністрації Студмістечка та до Центру міжнародної освіти КПІ.

Особливу подяку ми хочемо виразити президенту Університету Нінбо п. Шену Манхонгу.

21 травня 2019 р. під час візиту китайських колег на чолі з президентом Шеном Манхонгом між Університетом Нінбо та КПІ ім. Ігоря Сікорського було підписано Меморандум про взаєморозуміння, в якому викладено основні напрямки співпраці. І хоча в сьогоднішніх обставинах робота ведеться в дистанційному режимі, співробітництво не зупиняється – ми плануємо заходи у сфері дуальної освіти в галузі механіки, обговорюємо спільні постдокторські проекти.

Маючи таких вірних друзів, ми впевнені, що разом зможемо досягти значних успіхів в освітній і науковій співпраці.