В Саудівській Аравії будуть вивчати китайську мову

Саудівська Аравія і Китай погодилися включити китайську мову в навчальні плани на всіх етапах навчання в саудівських школах і університетах.

Таке рішення було прийняте під час візиту прем’єр-міністра Саудівської Аравії Мухаммеда бін Салмана Аль-Сауда до китайської столиці Пекіна.

Цей крок викликано вірою в необхідність зміцнення зв’язків, співпраці та комунікації у всіх сферах, а також забезпечення всебічного стратегічного партнерства для досягнення прагнень саудівського та китайського керівництва. Вона також має на меті розширення можливостей для людей з обох сторін, які вже давно налагодили відносини.

Китайська мова підвищить культурне розмаїття студентів у королівстві і сприятиме досягненню майбутніх національних цілей у сфері освіти в програмі розвитку Саудівської Аравії  Vision 2030.

Джерело інформації