Візит Гуанчжоуського залізничного професійно-технічного коледжу

27 листопада 2017 року до КПІ ім. Ігоря Сікорського завітала делегація представників Гуанчжоуського залізничного професійно-технічного коледжу (Китайська Народна Республіка) на чолі з президентом паном Цзин Гуанцзюнь. Мета візиту полягала в обговоренні питань співпраці в освітній сфері.

До складу китайської делегації увійшли представники Гуанчжоуського залізничного професійно-технічного коледжу найвищого рівня адміністрації: директор інституту міжнародного співробітництва, директор інституту рейкового транспорту, директор інституту менеджменту транспортної логістики, декан факультету інформаційної техніки та директор інституту електронної і механічної інженерії.

Від імені КПІ ім. Ігоря Сікорського гостей приймали: перший проректор Юрій Якименко, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Сергій Сидоренко, заступник проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Ксенія Юдкова, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Андрій Шишолін, начальник відділу з питань інтелектуальної власності Олена Орешникова, декан ФІОТ Олександр Павлов та завідувач кафедри обчислювальної техніки ФІОТ Сергій  Стіренко.

Вектор пошуку спільних проектів для розвитку міжнародного співробітництва обох сторін був скерований у напрямку інформаційних технологій. Перемовини з китайськими партнерами пройшли у два етапи. На першому, китайських гостей запросили відвідати Факультет інформатики та обчислювальної техніки, а також лабораторні класи кафедри обчислювальної техніки, де вони змогли ознайомитися з основними напрямками роботи кафедри та її фахівців.

Другий етап зустрічі проходив безпосередньо у форматі обговорення конкретних деталей та строків реалізації спільного освітнього проекту в галузі хмарних обчислень з представниками адміністрації університету. Крім того, під час обговорень китайські партнери запропонували розширити межі співробітництво через залучення до потенційних проектів китайські компанії.

По справжньому видатним завершенням зустрічі стало вручення Сергію Стіренку диплому візит-професора Гуанчжоуського залізничного професійно-технічного коледжу президентом паном Цзин Гуанцзюнь – з чим щиро вітаємо нашого колегу!

Короткий фоторепортаж про подію можна переглянути за посиланням.