Університет пошти та телекомунікацій Чунцін (КНР) – новий партнер КПІ

9 грудня 2020 р. в режимі відеоконференції відбулась зустріч з представниками Університету пошти та телекомунікацій Чунцін (Chongqing University of Posts and Telecommunications – СQUPT), з яким КПІ ім. Ігоря Сікорського планує започаткувати партнерські стосунки. Оскільки університети мають схожі напрямки освітньої та наукової діяльності, ми дуже сподіваємося на позитивний результат перемовин.

В он-лайн зустрічі взяли участь керівник Відділу міжнародних зв’язків СQUPT Чжао Вей та керівник Відділу зовнішньоекономічної діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського Андрій Шишолін.

Співпраця  може надати нашому університету нового імпульсу щодо розвитку академічної мобільності, реалізації спільних наукових проєктів та участі в літніх школах. Планується співпраця в таких галузях: комп’ютерні технології, програмне забезпечення, телекомунікаційні технології, а також в інших сферах, де науковці і студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського та СQUPT зможуть реалізувати свій потенціал.

Для узгодження освітніх програм та напрямків спільної наукової діяльності Сторони домовились провести низку додаткових зустрічей із залученням співробітників обох університетів. Найближчим часом відбудуться онлайн-конференції за участі представників СQUPT з китайської сторони та керівників Радіотехнічного факультету, кафедри міжнародної економіки (ФММ) та кафедри обчислювальної техніки (ФІОТ)  КПІ ім. Ігоря Сікорського з української сторони.