Візит делегації Даляньського політехнічного університету

3 грудня 2019 року до КПІ ім. Ігоря Сікорського завітала делегація Даляньського політехнічного університету (Китайська Народна Республіка) на чолі з директором відділу науки і техніки проф. Ван Гохун (Wang Guohong). До складу делегації входили також декан Школи міжнародної освіти проф. Хао Хай (Hao Hai), директор Китайсько-австралійського спільного науково-дослідного центру управління бізнесом та економікою проф. Сюй Юсэнь (Xu Yusen) і заступник декана Спільного інституту Даляньського технічного університету та Білоруського державного університету проф. Го Шухун (Guo Shuhong).

Гості традиційно ознайомилися з інфраструктурою нашого університету, побували в Державному політехнічному музеї України при КПІ ім. Ігоря Сікорського та ознайомилися з експозицією Відділу авіації і космонавтики Державного політехнічного музею.

Після цього делегація Даляньського політехнічного університету зустрілась з представниками КПІ ім. Ігоря Сікорського. У зустрічі від нашого університету взяли участь проректор з міжнародних зв’язків проф. Сергій Сидоренко, начальник Відділу зовнішньоекономічної діяльності – координатор програм співробітництва з партнерами із КНР Департаменту міжнародного співробітництва Андрій Шишолін, директор Китайсько-українського центру Ігор Литвинов, заступник декана Факультету менеджменту та маркетингу з міжнародної діяльності Олена Підлісна та заступник директора з міжнародної роботи Механіко-машинобудівного інституту Олександр Шевченко.

Учасниками зустрічі  були представлені презентації своїх навчальних закладів. Після презентацій учасники перемовин перейшли до жвавих дискусій та обміном пропозицій щодо можливостей співробітництва. Зокрема обговорювались питання, пов’язані з обміном викладачами, аспірантами і студентами та питання пов’язані з проведенням спільних наукових досліджень Даляньського політехнічного університету та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Загалом зустріч пройшла у теплій невимушеній атмосфері. Сторони окреслили шляхи майбутньої співпраці, а наприкінці обмінялися подарунками та закарбували цю подію спільним фото.

Короткий фоторепортаж про візит наведено тут.

До Вашої уваги – інтерв’ю з професором Хао Хай, записане під час візиту.