Єгипет планує подвоїти інвестиції у вищу освіту та науку

Міністр з питань планування Єгипту Хала Аль-Саїд повідомила про наміри уряду  протягом 2020/2021 р.р. удвічі збільшити обсяги державних інвестицій у сфері вищої освіти та наукових досліджень, які мають досягнути 24 млрд. LE – понад 1,5 млрд. USD.

Аль-Саїд пояснила, що збільшені інвестиції дозволять створити 6 нових технічних університетів (New Assiut – Новий Асют/ Thebes New – Нові Фіви/ Salam in East Port Said (Salam  в індустріальній зоні Східний Порт Саїд) / Borg El Arab – Борг-Ель-Араб / 6 October – Університет Міста ім.6 Жовтня / West).

Нові університети мають на меті пов’язати випускників технічних університетів з ринком праці, забезпечити обладнанням існуючі університети (Новий Каїр, Бені Суейф, Кена), а також активізувати створення 5-ти приватних університетів.

Вона зазначила, що буде розпочато автоматизацію університетських лікарень та впровадження електронного обліку стану здоров’я. Крім того, буде надано новий імпульс поточним проектам, таких як Центр швидкої допомоги та травми в Університеті Асюта, а також капітальний ремонт будівлі Національного інституту раку.

Джерело інформації